Göreme Belediyesi

Göreme’de Bağ Yollarının Onarımı

                         

 Göreme Belediyesi'nin havası, suyu, doğal güzellikleri ile insana huzur veren bir dinlenme yeri olan Göreme bulunan mevcut vadilerde temizlik çalışması başlattı. Belediye Başkanı Nuri Cingil, yaz ayının başlamasıyla birlikte tüm vadilerimizin temizliği ve bağ yollarımızın ulaşımla ilgili çalışmalarımızın devam ettiğini belirtti.

 Başkan Nuri Cingil çevre temizliği duyarlılığı ile ilgili olarak çalışmalarını aralıksız olarak sürdürdüğünü ve vadilere giden yolları ve bağ yollarının bakımının ve düzeltilmesi yapılarak temizleme çalışmalarına devam ettiğini kaydetti. Temizleme çalışmaları kapsamında ot ve çöp temizleme çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini belirten Nuri Cingil, çalışmalarda çevre temizliğinin yanı sıra biribirinden eşsiz vadilerimizinde düzen ve temizliğine bir o kadarda önem verdiğini belirtti.

 Yaz aylarının gelmesi ile birlikte bağcılıkta ön planda olan bölgemizde vatandaşlarımızın bağlara daha iyi bir ulaşım yapabilmeleri için bağ yollarını gözden geçirerek yol açma çalışmalarında bulunuyoruz dedi.